سفر ۵ معاون رئیس جمهور به خوی

0
25

سرکار خانم دکتر مولاوردی: معاون (سابق) امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی، یکبار در ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور، بار دوم در ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ و بار سوم خمراه رئیس جمور در ۲۸آبان ۹۸ به شهرستان خوی سفر کرد و از پروژه های در دست احداث این شهر بازید نمود.

دکتر محمدباقر نوبخت: معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ۱۴ مردادماه سال ۱۳۹۵ به خوی سفر کرد و هنوز هم شاهد برکات این سفر در پروژه های مهم خوی هستیم.

دکتر امیری: معاون پارلمانی رئیس جمهور ۱۵ مهرماه ۱۳۹۶ در شهرستان خوی حضور یافت و پیام رئیس جمهور به سومین همایش بین المللی شمس و مولانا را قرائت کرد.

دکتر علی اصغر مونسان: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اولین بار ۷ شهریور ماه ۱۳۹۷ در شهرستان خوی حضور یافت و در مراسم اختتامیه چهارمین همایش بین المللی شمس و مولانا سخنرانی کرد؛ سپس در ۲۸آبان ۹۸ همراه رئیس جمهور میهمان دارالصفای خوی بود که در کنار وزیر کشور بارگاه شمس تبریزی را کلنگ زنی کرد.

دکتر جمشید انصاری: ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۵ شهرستان خوی میزبان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بود. در این روز، دکتر انصاری جهت بررسی مسائل و مشکلات اداری و استخدامی گمرک خوی و ارتقاء گمرک رازی به اداره کل در خوی حضور یافت.

درج پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید
نام خود را وارد کنید